www.hotel-ubytovani.com
Penzion Hrádek nad Nisou Barandov - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - disponuje restauracíPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Hrádek nad Nisou Barandov -  je k dispozici připojení na internetPenzion Hrádek nad Nisou Barandov -  je k dispozici letní terasaPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - disponuje kavárnouPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - přijímá kreditní karty VISAPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Hrádek nad Nisou Barandov - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Barandov
Liberecká 400, Hrádek nad Nisou 46334
Česká Republika
Pension-Hradek-Nad-Nisou-Barandov@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Barandov ubytování Hrádek nad Nisou Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Barandov - ubytování Hrádek nad Nisou | Vítejte

 
Penzion Hrádek nad Nisou Barandov

Stylový tříhvězdičkový pension v Hrádku nad Nisou v Euroregionu Nisa. Penzion s rodinnou atmosférou je umístěn ve středu města.

Hrádek nad Nisou ubytování : 
Penzion Barandov nabízí ubytování v 7 pokojích s kapacitou 24 lůžek ve složení 1 dvoulůžkový pokoj, 2 třílůžkové pokoje a 4 čtyřlůžkové pokoje. Téměř ze všech pokojů je krásný výhled na město Hrádek nad Nisou.

Ubytování Penzion Barandov pokoje :
Prostorné nadstandardně vybavené pokoje penzionu Barandov v Hrádku nad Nisou jsou - s ohledem na původní dispozice rekonstruovaného objektu – rozdílně tvarově řešeny. Ve všech pokojích je koupelna se sprchovým koutem, sociálním zařízením a fénem, kuchyňka s rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a minibarem, LCD televizor se satelitním příjmem a USB vstupem a přípojka na internet s neomezeným přístupem (Wi-Fi).

Penzion Barandov v Hrádku nad Nisou restaurace : 
Gastronomické služby penzionu Barandov zajišťuje Staročeská restaurace spolu z pizzerií, dále je zde rodinná cukrárna a sklepní pivnice. Celodenní stravování - snídaně, obědy, večeře, svačiny. Bohatý výběr gastronomických specialit, atraktivní prostředí. Nabídka vychází z tradičních hodnot odpovídajících umístění a charakteru hotelu a nejnovější gastronomických trendů. Pizza přímo z pece, dětské menu, bohatá nabídka moravských vín ... Kapacita restaurace penzionu Barandov Hrádek nad Nisou je 50 míst. V letním období mají hosté možnost posedět také na venkovní terase.

Hrádek nad Nisou ubytování penzion Barandov služby :
Bohatá nabídka snídaní formou menu nebo bufetu i pro neubytované hosty. Součástí pensionu je konferenční salónek, ve kterém je možné pořádat různé společenské i kulturní akce. Do pensionu Barandov v Hrádku nad Nisou je možné vzít i své domácí zvířecí mazlíčky. Pro hosty pensionu je zdarma k dispozici uzamykatelné parkoviště. Celý objekt má vlastní kamerový systém, takže Vaše auto bude v bezpečí.

Penzion Barandov Hrádek nad Nisou relaxační centrum :
Prostory jsou v současné době v rekonstrukci a provoz bude zahájen od 1. února 2013. Relaxační centrum penzionu Barandov Hrádek nad Nisou je vhodným prostorem nejen pro relaxaci po fyzickém i psychickém vypětí všedního dne, ale také neformálním a netradičním místem pro různá osobní i pracovní setkání. Relaxační centra nabízí 2 prostory k Vaší relaxaci - Whirlpool & Sauna (whirlpool a finská sauna) a Wellness Spa (hydromasážní vana pro 2). Prostory jsou privátně rezervovány.

Dovolená Hrádek nad Nisou ubytování penzion Barandov :
Hrádek nad Nisou (německy Grottau) je město v severních Čechách, v Libereckém kraji. Leží v Žitavské pánvi na okraji Lužických hor, asi 20 km severozápadně od Liberce a 6 km jihovýchodně od Žitavy, blízko česko–německo–polského trojmezí. Hrádkem nad Nisou protéká Lužická Nisa. Nedaleko města je zatopený lignitový důl Kristýna, který dnes slouží jako rekreační areál. Hrad Grabštejn je významnou dominantou celého Hrádecka. Horní skály (Obrvégry) - skupina skal nedaleko Horního sedla s mnoha horolezeckými terény.